ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

29.09.2017r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godz. 9.00 na salę gimnastyczną wkroczyły w pełnej gali wszystkie klasy pierwsze, czyli 71 pierwszaków. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie pani dyrektor Ewa Sedeńko dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Uroczystość dnia uświetnił występ artystyczny klasy 3c, który pierwszaki oglądały z wielkim zaciekawieniem i zachwytem.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.
Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

A. Babiuch