SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4C

16.10.2017 r. w Kręgielni „Kulawy Koń” w Kętach o godz. 17 00 odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy IV c, ich rodziców i wychowawcy.
Wieczór rozpoczął się przy herbatce i domowych wypiekach przygotowanych przez właścicielkę  lokalu - p. Adamczyk. Następnie uczniowie i rodzice przystąpili do rozgrywek w kręgielni. Drużyny dziewcząt kontra drużyny chłopaków grały ze sobą wspomagane przez rodziców. Po zaciętej walce nastąpił remis. W trakcie spotkania uczniowie korzystali  z bilarda i "piłkarzyków".  Niektórzy  bawili się w sali obok w dyskotekowych rytmach. Rodzice miło spędzili czas przy kawie i wzajemnych rozmowach. Zakończeniem wieczoru była kolacja, na którą zaserwowano pyszne kiełbaski.

Czy warto było wolne popołudnie i  wieczór  spędzić w takim gronie?

Odpowiedzią na to pytanie niech  będą zamieszczone poniżej zdjęcia.

J.Wójcikiewicz-Paw