SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA KL. 3c

Już powoli dobiega koniec roku, ale zanim dzieci z kl.3c odbiorą świadectwa i pójdą z plecakiem w góry lub nad rzekę, z artystycznym przytupem kończą pierwszy etap edukacyjny. Uczniowie 3c przygotowali piękne przedstawienie o tym jak to minęły im te 3 lata. Bywało różnie ale jak to jedna z uczennic powiedziała, wspólnie umieliśmy dojść do porozumienia, a na lekcjach było naprawdę fajnie. Każdy dzień przynosił coś nowego, z każdym dniem dzieci stawały się starsze i mądrzejsze. Bardzo się wszyscy polubiliśmy i będziemy miło wspominać ten czas. W czasie klasowego pożegnania śmialiśmy się, cieszyliśmy się, ale też popłynęły łzy wzruszenia. Wspaniała klasa, fantastycznie rodzice - tak, miałam ogromne szczęście być wychowawczynią klasy 3c.  Dziękuję Wam kochani !!!

Aleksandra Hankus-Grzywa