Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Ilustracja do mojej ulubionej książki” - WYNIKI

W miesiącu kwietniu wszystkie dzieci z klas I – III zostały poinformowane o Szkolnym Konkursie Plastycznym. Temat dla każdej klasy był taki sam: „Ilustracja do mojej ulubionej książki”, a metoda pracy równie ciekawa jak i temat: kolaż. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci, rozbudzanie wyobraźni oraz twórczej aktywności uczniów, rozwijanie zdolności manualnych oraz kształcenie umiejętności posługiwania się środkami artystycznymi dla wyrażania własnych przeżyć i odczuć. Wszystkie dzieci z radością zabrały się do pracy i na lekcjach plastyki wykonały swoje małe arcydzieła.

Bardzo miło nam poinformować, że Szkolny Konkurs Plastyczny został właśnie rozstrzygnięty!

Komisja po burzliwych obradach ogłosiła laureatów:

I  MIEJSCE

ŁUKASZ BOŻEK kl. 3a

TOMASZ TOMASZEWSKI kl. 3a

EMILIA PIWOWARSKA kl. 3b

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wielkie zaangażowanie i udział w konkursie, a zwycięzcom  serdecznie GRATULUJEMY!!! Jednocześnie informujemy, że nagrodzone prace można podziwiać na gazetkach na I piętrze naszej szkoły. Rozdanie nagród i dyplomów nastąpi 19 czerwca 2018 r. podczas uroczystego apelu.

M.P.