UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY..

19 października 2016 r. w Urzędzie Gminy Kęty nagrodzeni zostali uczniowie klas integracyjnych, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe na Olimpiadach Specjalnych.  Młodzi zawodnicy wyróżnieni zostali w takich dyscyplinach sportowych jak: pływanie, bowling, bocce, skok w dal, pchnięcie kulą, tenis stołowy. Na spotkanie zostali zaproszeni: Natalia Adamus,  Mikołaj Balwierz,  Kamil Majkut,  Dominik Tlałka, Arkadiusz Walusiak, Mikołaj Bieniek (absolwent), wolontariusze: Renata Bielewicz, Wiktoria Surówka, Kamil Dwornik oraz nauczycielki: Dorota Katańska i Anna Handzlik.

W trakcie spotkania Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, i Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń oraz dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej Tomasz Bielecki złożyli zawodnikom, wolontariuszom oraz nauczycielkom gratulacje. Nasi dzielni sportowcy oraz wolontariusze otrzymali dyplomy oraz upominki. Burmistrz wyraził swoje uznanie dla wspaniałych osiągnięć sportowych oraz podziękował za godne reprezentowanie Gminy Kęty na arenie ogólnopolskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Handzlik, Dorota Katańska