UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kętach odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie rozpoczęli ten dzień od Mszy Świętej w kościele parafialnym, po czym udali się do naszej szkoły na akademię.
Część artystyczną dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz klas 3 gimnazjum przygotowali uczniowie klas 7 pod kierunkiem pani Marceli Fabii. Uczniów i zaproszonych gości uroczyście powitała pani dyrektor - Ewa Sedeńko. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i umiejętności. Minutą ciszy uczciliśmy również wydarzenia z 1 września 1939 roku, kiedy nastąpił wybuch II Wojny Światowej.
Część artystyczną dla klas 1-3 szkoły podstawowej przygotowała klasa 3b z panią Anną Piskorek i panią Justyną Jodłowiec. Za pomocą wierszy i piosenek dzieci przedstawiły wartości naszej szkoły oraz podkreśliły jej wyjątkowość i charakter.
W tym ważnym dniu towarzyszyli nam znakomici goście: Burmistrz Gminy Kęty - Krzysztof Jan Klęczar, Dyrektor Wydziału Rozwoju Gminy - Urszula Baczyńska-Śleziak, przewodnicząca Rady Rodziców - Izabela Kawczyńska i jej zastępca - Tomasz Cępiel.
Na koniec inauguracji nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi - otwarcie Nowego Roku Szkolnego.
W tak ważnym dla nas dniu wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, cierpliwości, odwagi w sięganiu po marzenia i wiary w siebie!