WARSZTATY DECOUPAGE W KLASIE IVb

W czwartek 19 stycznia w sali audiowizualnej naszej szkoły odbyły się warsztaty decoupage dla klasy IV b.

Zajęcia poprowadziła Pani Wiesława Pikoń, emerytowana nauczycielka z Roczyn, wolontariuszka w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych "Jeden Drugiemu" w Kętach oraz znawczyni i wielbicielka zdobnictwa.

Na początku warsztatów prowadząca opowiedziała uczniom o historii zdobienia metodą decoupage, pokazała wykonane tą metodą kartki, skrzyneczki, pudełka, bombki oraz butelki. Następnie wytłumaczyła i krok po kroku pomogła uczniom stworzyć podkładki pod filiżanki lub szklanki, które uczniowie mogli następnie przekazać w prezencie swoim babciom i dziadkom na ich święto.

Uczniowie chętnie zgłębiali tajniki decoupage, a na końcu, zadowoleni ze swoich dzieł, dziękując pani Wiesławie za prowadzenie zajęć, poprosili, aby niedługo znów u nich zagościła!

A.Sroka