WYJŚCIE NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. „ALICJA W ZACZAROWANEJ KRAINIE”

10 stycznia 2018 r. uczniowie klas: I d, II b, III c, III d oraz III e udali się do Domu Kultury w Kętach, aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji  z Krakowa.

Dzięki bajecznej scenerii, barwnym kostiumom i wesołej muzyce dzieci  z wielkim zaangażowaniem śledziły losy dziewczynki o imieniu Alicja, która przez przypadek znalazła się w krainie czarów. W pogoni za bajecznym zwierzątkiem Alicja wpadła do głębokiej dziury. Bohaterka obudziła się w niezwykłej krainie snów, po której jej przewodnikiem został królik. Dziewczynka spotkała tam zaczarowane postaci, a także przeżyła niesamowite przygody. Po czasie pełnym magicznych wrażeń, Alicja obudziła się w miejscu, w którym zasnęła.

Przepełniona humorem sytuacyjnym i słownym akcja sztuki była fascynującą podróżą do świata magii oraz wyobraźni.

Joanna Kołodziejczyk