WYNIKI KONKURSU.

Otrzymaliśmy wyniki z  tegorocznego konkursu „Albus” z Języka Angielskiego.

Do konkursu 9 maja przystąpiło 52 uczniów z naszej szkoły, od klasy czwartej po trzecią gimnazjum. Każdy uczeń rozwiązywał swój test razem z setkami kolegów w Polsce.

Udział w takim konkursie daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i  porównanie

z  umiejętnościami rówieśników bez niepotrzebnej presji czy stresu egzaminacyjnego.

Poniżej prezentujemy listę tych, którzy wypadli najlepiej, ale każdy który wziął udział jest wygrany, bo to znaczy, że jest aktywny i świadomie kreuje swoja drogę rozwoju.

Składając gratulacje laureatom zapraszamy wszystkich uczniów do udziału

w przyszłorocznych ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego, organizowanych

w naszej szkole: Memory Master, Fox i Albus. Nie przegapcie, bo warto!

Laureaci – miejsca od 1-15 w Polsce

Miejsce w Polsce