„Bitwa o kasę” rozstrzygnięta

A.H., K.W.

„Bitwa o kasę” rozstrzygnięta

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zakończył się w naszej szkole całoroczny  konkurs na najładniejszą gazetkę klasową. Dużą pomysłowością, zmysłem plastycznym i precyzją wykazali się uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowywali klasowe gazetki ścienne. Były one na bardzo wysokim poziomie, przykuwały wzrok i odznaczały się estetyką.

Samorząd Uczniowski docenił żmudną pracę uczniów i za ogromny całoroczny wkład pracy wynagrodził finansowo najlepszych. Rada Rodziców ufundowała czeki na kwotę 400 zł.

W tym roku zdecydowano nagrodzić 4 najlepsze klasy, które swoim zaangażowaniem i kreatywnością wybiły się ponad przeciętną. Przyznano równorzędne dwa pierwsze i równorzędne dwa drugie. Serdecznie gratulujemy klasom IV a i VII a, które zdobyły 87 punktów i tym samym obie znalazły się na pierwszym miejscu podium. Na drugiej pozycji uplasowały się klasy
IV c i IV e.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym wszystkie klasy z wielkim zapałem i entuzjazmem przystąpią do dekoracji gazetowych. Niech sale lekcyjne znów będą piękne i kolorowe!