„Minęły trzy lata…” – występ pożegnalny uczniów klasy 3 a

6 czerwca o godz. 17 w sali audiowizualnej uczniowie klasy 3 a wystąpili przed swoimi rodzicami i swoim rodzeństwem w przedstawieniu pt. „Minęły trzy lata…”. Stanowiło ono podsumowanie wspólnie spędzonych początkowych lat szkolnych.

Oprócz elementów refleksyjnych tj. piosenka „Ale to już było” czy też prezentacja zdjęć, które zostały wykonane w ciągu trzech lat podczas różnych szkolnych i klasowych uroczystości, w występie nie zabrakło elementów humorystycznych. Zabawna inscenizacja pt. „Puszka Pandory”, piosenka „Zaczaruj swe dni zwyczajne” oraz taniec do utworu Pharrella Williamsa „Happy” wprowadziły wszystkich występujących oraz całą widownię w dobry humor. Pokazały również, że mimo, iż coś się kończy, trzeba z optymizmem i radością wchodzić w nowe etapy życia.

I właśnie tej radości, optymizmu oraz wiary w siebie życzymy naszym uczniom
u progu nowego etapu edukacyjnego. Z kolei rodzicom naszych uczniów dziękujemy za wsparcie, zaufanie i owocną współpracę.

Katarzyna Puchała

Małgorzata Paw